Sasuke naruto yaoi fanfiction

Nejoblíbenější videa

Sasuke naruto yaoi fanfiction

Naruto Yaoi | povídky online

Naruto- Dnes s námi bude o Yaoi v Naruto Fanfictions mluvit Sasuke. Takže Sasuke, co si myslíš o lidech, kteří píšou Fanfiction obsahující Yaoi?. Teď musím jít pomoci Narutovi dostat se ze spárů Sasukeho a Nejiho.
povidkybykira.blog.cz/1109/naruto-yaoi

Slash - fanfiction by morituri

Sasuke se vrací zpátky do Konohy a místo toho, aby byl Naruto rád, chová se podivně. Příjde mladý Uchiha proč tomu tak je?
morituri.webgarden.cz/rubriky/slash

Zvrácené myšlenky - Fotoalbum - Naruto YAOI

Nevyzpytatelné příběhy zrozené ze dvou hlav šílených dívek, které neví co s nimi. . Naruto__Sasunaru_Viva_Rock_by_OukaSakazaki
svet-myslenek.estranky.cz/fotoalbum/naruto-yaoi/

Yaoi 4ever - Naruto - Fan Fiction - Jednorázovky - Dvě...

Na tomhle blogu budou různé povídky na téma : Shounen-ai a především Yaoi...Lidem nad 18 let vstup zakázán!!!Pokud se sem i tak vydáte,tak si prosím odpusťte hnusné komentáře...Děkuji. ,,Je tady volno,"řekl trochu nesvůj Naruto.
lan-lain.estranky.cz/clanky/naruto---fan-fiction---jednorazovky/dve-srdce...

Archiv naší Červené...dostat Sasukeho do postele (Aj...

Pozor: Yaoi!!!18+ *no jasně xD*. ~~~Ajík (Aj-chan- červená) a Sajík (Sayuri-chan- fialová) uvádí poslední kapitolku z kapitolovky 328 způsobu jak (NE)dostat Sasukeho do postele~~~
akaku.estranky.cz/clanky/328-zpusobu-jak-_ne_dostat-sasukeho-do...

Snowfoxina díra

. se čtyřma jazykama… err, už mlčím, zase polemizuju… ^^‘ No… a nakonec přišlo největší překvapení – Hebiátka se rozhodla nám ukázat svoje vystoupení. „Tým Hebi už je tady a zmaří vám všechny vaše snahy…!! Sasuke!
fox.yc.cz/svp4.php

Sasuke zrobil fatal error

Warning:Shounen ai Scéna 1: Sasuke přibodnul raitončepelí Orochimarovo ruce ke stěně. . Chytla ho zamašli a odtáhlaho neznámo kam.Byl jenom slyšet Sasukeho křik: ,,Nenechávejte mě s ní!".
kin.blbne.cz/11-sasuke-zrobil-fatal-error.html

Tenrai.cz :: Anime a Manga fanfiction

Kategorie: Naruto Postavy: Jiraiya, Kabuto Yakushi, Kakashi Hatake, Naruto Uzumaki, Orochimaru, Sasuke Uchiha Žánr: Komedie / Parodie Upozornění: Yaoi Ostatní: Žádné Série: Žádné Kapitoly: 11 Zobrazit Dokončeno: Ano Počet slov:.
tenrai.cz/toplists.php?list=favstories

Naruto a Sasuke – první znamení (yaoi povídka) | Naruto...

Konečně sem posílám povídku, kterou jsem sliboval už jak dlouho..J Snad se bude líbit. Je to moje první yaoi a řeknu vám, získávání... Blog.cz - Stačí otevřít a budeš v obraze.. ,,Naruto. -přerušil ho Sasuke jemně- Nemusíš mít strach.
naruto-online.blog.cz/1111/naruto-a-sasuke-prvni-znameni-yaoi-povidka

Fanfiction čtenářský deník db backup

. kapitol: 49 Shrnutí: Naruto se musí vzít Sasukeho a mít s ním dítě pod hrouzbou další války ninjů. Doplněno sarkastickým humorem, vývojovou psychologií a střídáním PO´V Klíčová slova: Naruto, Osud, SasuNaru, m-preg, yaoi, shonen-ai
ffdenik.cz/index.php?cmid=nostr=katautorviewautor=Kayleighkom=4436